Gym Glamour Podprsenka Midnight Navy

Varianta

Detailní informace

Detailní popis produktu

ABSOLÚTNY HIT! Doručenie v priebehu októbra. Novinka na českom a slovenskom trhu exkluzívne len u nás! Športová podprsenka značky Gym Glamour bola navrhnutá ako ideálna kombinácia pohodlia, funkčnosti a designu. Vďaka strihu je módna a vďaka materiálu pohodlná. Má účinnú podporu pre vaše prsia, príjemný materiál a dokonca v nej budete vyzerať skvele. Extra pohodlná podprsenka, ktorá vás nebude obmedzovať pri žiadnom cvičení či tréningu. Je možné nosiť ju dvoma spôsobmi - buď bežne ako každú športovú podprsenku, alebo s prekríženými ramienkami na hrudníku a na chrbte. Logo značky je pozdĺž celého obvodu pod prsami na elastickej a príjemnej gume. Vhodná kombinácia s legínami GG High Waist Midnight Navy, GG Midnight Navy Mesh, alebo kraťaskami Midnight Navy. Naša modelka je vysoká 176 cm a na sebe má veľkosť S.